3. pôstna nedeľa rok A

Lit. kalendár:

2. APRÍLA: Sobota  je výročie smrti pápeža Jána Pavla II. (2005)

3. APRÍLA: 4. pôstna nedeľa

 

Zbierka na charitu

V stredisku sa pred dvoma týždňami na charitu vyzbieralo 155 eur. Vďaka.

Omša

Ďalšia nedeľná sv. omša v našom stredisku bude o 7.30 od 10.4 – kvetná nedeľa. Na druhej sv. omši chceme vyhradiť lavice vpredu pre rodiny s malými deťmi. Bude to na skúšku. Je preto o 7.30 aby sa stihlo dobre vyvetrať a aby sa hudobníci mohli pripraviť na ďalšiu sv. omšu.

Polievka pre chudobných

V súvislosti so zbierkou tehlička pre Afriku vás pozývame v nedeľu 10.4. na polievku chudobných. Je to pozvanie na jednoduchý obed tu k nám do čajovne po nedeľnej sv. omši. To čo by ste ináč v domácnosti minuli na nedeľný obed môžete potom darovať ako príspevok na túto zbierku. Možnosť prihlásiť sa je vzadu na veľkej nástenke hneď pri vchode. Doteraz sa v stredisku na tehličku vyzbieralo 145 eur. Prispievať sa dá hore v čajovni alebo vzadu je na stene upevnená pokladnička. Je to označené. Vďaka.

Mládežnícka sv. omša.

V piatok 1.4. mládežnícka sv. omša v stredisku nebude, lebo je animátorské víkendové školenie.

Hokejbalová liga

V našom stredisku sa rozbehlo prvé kolo hokejbalovej ligy malých chlapcov. Prosíme vás o modlitby. Podrobnosti môžete sledovať na našej internetovej stránke.

Počas majstrovstiev sveta bude u nás v čajovni premietanie zápasov na plátno.

Ponuka letných akcií

Na našej webovej stránke www.3horky.sk nájdete ponuku letných podujatí pre vaše deti.

Upratovanie

Opäť končí trojmesačný rozpis na upratovanie kaplnky. Po posledných skúsenostiach to chceme spraviť tak, že by sme urobili rozpis mien už my na konkrétne dni. Keď to nebude rodinám vyhovovať, tak to dodatočne upravíme. Skúsime to takto.

Simple Calendar

21. februára 2019
22. februára 2019
24. februára 2019
26. februára 2019
27. februára 2019