Oznamy 2. nedeľa po Narodení Pána


2.1.2011

Saleziáni Don Bosca, Tri hôrky

Lit. kalendár

6. JANUÁRA: Štvrtok. Zjavenie Pána. Slávnosť. Je aj prvý štvrtok v mesiaci: Deň modlitieb za duchovné povolania. Sv. omša bude ako v nedeľu o 9.30.

 

Požehnanie vody. V našej kaplnke sa pri príležitosti slávnosti Zjavenia Pána požehnáva voda, ktorú si potom môžete zobrať do svojich príbytkov.

9. JANUÁRA: Nedeľa. Krst Krista Pána. Sviatok. Po tomto sviatku sa odloží betlehem a prestanú sa spievať vianočné piesne. Stromčeky ako ozdoba môžu zostať do 2. februára. Končí sa Vianočné obdobie.

 

Duch. cvičenia kandidátov

V tomto týždni si budú naši kandidáti – mladí muži, ktorí rozmýšľajú nad saleziánskym zasvätením – vykonávať svoje duchovné cvičenia. Prosíme vás o modlitbu.

Lyžovačka

Ešte stále sú voľné miesta na lyžovačku. 3,4,5, január. Odchádzame o 7.30. Prichádzame o 14.30. Cena pre žiakov a študentov je 8 eur a pre dospelých je 15 eur.

 

Kalčetový turnaj

V našom stredisku bude kalčetový turnaj pre chlapcov v sobotu 15.1 2011 o 9.00. Budú dve kategórie 92 – 94 – straší a potom ostatní neskôr narodení – mladší. Zápisné je 1 euro. Zapísať sa dá u asistenta Miša Cedza alebo u Peťa Hrica