Oznamy 1. Adventná nedeľa rok C

 

2.12.2012

Saleziáni Don Bosca, Tri hôrky

Lit. Kalendár

 

5. december: Streda bl. Filip Rinadli, tretí nástupca Don Bosca

6.decembra: Štvrtok Sv. Mikuláša, biskupa. Ľubovoľná spomienka. Prvý štvrtok v mesiaci – v kaplnke bude vystavená sviatosť na adoráciu za nové povolania do 22.00

7.decembra: Piatok Sv. Ambróza, biskupa a učiteľa Cirkvi. Spomienka a prvý piatok v mesiaci.

8. decembra: Sobota po 1. adventnej nedeli. Nepoškvrnené počatie Panny Márie. Slávnosť. Je to prikázaný sviatok. U nás sv. Omša nebude, lebo bude v tom čase hokejbalový turnaj – sv. Omšu budú mať účastníci turnaja okolo obeda.

9.decembra: 2. adventná nedeľa.

 

Zbierka:

Na splácanie dlhu sa vyzbieralo 321,17.- €. Za november sa v kaplnke vyzbieralo 997,- €. Pán Boh zaplať!

Dnes je jesenná zbierka na charitu.

 

Upratovanie

Budúcu sobotu upratovanie nie je, budú upratovať mladí počas turnaja. Ale 15.12. by sme vás chceli poprosiť o pomoc pri väčšom vianočnom upratovaní strediska.

 

VHT

Aj tento rok bude v našom stredisku Vianočný hokejbalový turnaj chlapcov z celého Slovenska. Od 7.-9. decembra. Mládežnícka sv. omša v piatok 7.12.bude posunutá na 19.00. Pozývame vás povzbudzovať. Bude tu cez víkend trochu hluku, tak vás prosíme o pochopenie – hlavne ktorí bývate v okolí. Kto je ochotný upiecť koláč na sobotný večer pre chlapcov, tak by ste nám tým veľmi pomohli. Vďaka.

 

Mikuláš

Do strediska príde budúcu nedeľu po sv.omši o 9.30.

 

Adventné dopoludnia

Po sv. Omši vás srdečne pozývame na prvé adventné dopoludnie. Budú sa chystať adventné vence a o 13.00 ich budeme posviacať.

 

Titus Zeman

Tento piatok 7.12. končí diecézna fáza svätorečenia nášho spolubrata Titusa Zemana, mučeníka komunistického režimu. Pri tej príležitosti TV Lux bude premietať o ňom dokument Prešiel som hranicu vo štvrtok o 20.15.

 

Misijný kalendár

Dávame do pozornosti saleziánsky misijný kalendár na rok 2013. Je zameraný na problematiku detí žijúcich na ulici. Nájdete ho vzadu vo vestibule.

Vizitácia

Budúcu nedeľu bude v našej kaplnke sláviť Eucharistiu o 9.30 o. provinciál. Príde na pravidelnú ročnú návštevu komunity. Ak sa niekto chce s ním stretnúť osobne, môže tak spraviť po sv.omši.

Simple Calendar

Najnovšie články