Oznamy 2. Adventná nedeľa rok C

9.12.2012

Saleziáni Don Bosca, Tri hôrky

Lit. Kalendár

 

13. DECEMBRA: Štvrtok. Sv. Lucie, panny a mučenice. Spomienka.

14. DECEMBRA: Piatok. Sv. Jána z Kríža, kňaza a učiteľa Cirkvi. Spomienka.

16. DECEMBRA: 3. adventná nedeľa. Je to tretia nedeľa v mesiaci a bude možnosť prispieť podľa vašich možností na splácanie dlhu.

 

Zbierka:

Minulý týždeň sa na charitu vyzbieralo 135 .-€. Pán Boh zaplať.

 

Upratovanie

V sobotu 15.12. by sme vás chceli poprosiť o pomoc pri väčšom vianočnom upratovaní strediska. Začneme o 8.30. Keď môžete prísť aj len na chvíľu, potešíme sa.

 

VHT

Ďakujeme vám za koláče a organizačnú pomoc pri hokejbalovom turnaji. Všetko je dobre zorganizované aj vďaka vašej pomoci.

 

Adventné dopoludnia

Na budúcu nedeľu po omši vás srdečne pozývame na druhé adventné dopoludnie. Budú sa chystať vianočné ozdoby, detský zbor bude nacvičovať koledy, piecť sa budú koláče a oplátky.

 

ANIMÁTORI

Animátorov pozývame na formačnú stredu.

 

Vianoce

 

Predbežne vás chceme oboznámiť aj so sv. Omšami na Vianoce. 24.12. na Štedrý deň, bude u nás sv.omša pre rodiny s deťmi o 15.30. – detská polnočná. O 24.00 bude klasická polnočná. 25.12 a 26.12. budú u nás sv.omše ako v nedeľu. 7.30 a 9.30. Na Štefana večer vás pozývame na Štefanské posedenie a zábavu.

 

Zbory

 

Detský zbor nacvičuje koledy budúcu nedeľu a aj dospelí, ktorí by chceli spievať koledy na sv. omšiach v zbore, budú mať nácvik budúcu nedeľu.

 

ČAJOVŇA

Simple Calendar

Najnovšie články