Oznamy 3.veľkonočná nedela C

 

14.4.2013

 

 

 

 

 

LIT. KALENDÁR

21. APRÍLA: 4. veľkonočná nedeľa. Je to nedeľa dobrého pastiera. V túto nedeľu sa konajú osobitné prosby za kňazské a rehoľné povolania. Je aj zbierka na seminár. Bude v zákristii. Budúcu nedeľu je aj stredisková zbierka na splácanie dlhu. Tá bude pri východe z kaplnky.

UPRATOVANIE

V sobotu poprosíme o upratovanie rodinu rod. rod. Dudykevičovú a rod. Procházkovú

Vďaka. Zároveň vás upozorňujeme na nový rozpis. Noví zájemcovia o upratovanie sa môžu dopísať perom.

RELIKVIE DON BOSCA

Dnes príde do nášho strediska urna s reliviami Don Bosca. Je to príležitosť k modlitbe a vďačnosti za dar saleziánskej charizmy. V našom stredisku bude od 13.00 do 16.00. Program nájdete na výveskách. Vzadu je špeciálne vydanie časopisu Don Bosco dnes. Môžete si ho vziať. Počas poobedia bude otvorený aj obchod s knihami a špeciálnymi pamiatkami na túto udalosť.

DO MUŽI

Mužov pozývame na duchovnú obnovu od 3. do 5. mája v Bijacovciach. Odchádzame v piatok o 17.00 vrátime sa v nedeľu o 11.00 do Košíc. Zapísať sa dá vzadu vo vestibule. Podrobné informácie prídu mailom.

2%

Ešte sú dva týždne, kedy sa dá pomôcť stredisku cez 2%. Poprosíme vás aj o šírenie týchto tlačív. Pre stredisko je to značná pomoc.

Odpovedať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyplňte zvýraznené políčka *

Môžete použiť HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>