2. Adventná nedeľa rok A

04.12.2016 

 LITURGICKÝ KALENDÁR

 

  1. DECEMBER: Pondelok: bl. Filip Rinaldi, kňaz. Spomienka pre sdb rodinu.
  2. DECEMBER: Streda: sv. Ambróz, biskup a učiteľ Cirkvi. Spomienka.
  3. DECEMBER: Štvrtok: Nepoškvrnené počatie Panny Márie. Slávnosť.
  4. DECEMBER: Tretia adventná nedeľa.

 

UPRATOVANIE

Na budúcu sobotu 10.12 prosíme o upratovanie rod. Kubíkovú a rod. Miklošovú. O dva týždne prosíme o službu rodinu Dudykevičovú a Balúnovú. Ďakujeme.

ANIMÁTORSKA STREDA

V stredu pozývame všetkých animátorov na stretnutie v rámci animátorskej prípravy. Začíname o 17:15h svätou omšou.

DUCHOVNÁ OBNOVA ŽIEN

Pozývame všetky mamičky, ktoré majú záujem o duchovnú obnovu v dňoch 9. – 10. 12 2016, aby sa zapísali do zoznamu, ktorý je vo vestibule. Duchovná obnova sa uskutoční v Bijacovciach.

MIKULÁŠ V KAPLNKE

Dnes po svätej omši k nám zavíta Mikuláš, preto ho deti privítame aj nejakou peknou piesňou.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

V piatok 9.12.2016 sa od 9:00h do 14:00h uskutoční na SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline (u Saleziánov) „Deň otvorených dverí“.  Pre záujemcov ponúkame odbory autoopravár, stolár, murár a grafik digitálnych médií. Všetci ste srdečne pozvaní.

VYDAVATEĽSTVO DON BOSCO

Naše vydavateľstvo ponúkne v predvianočnom predaji veselú knižku plnú zábavy s názvom „101 vianočných aktivít. Edícia „Viera do vrecka“ v novom čísle ponúkne tému „otázky svedomia.“ Vďaka nej zistíte, prečo je zápas o výhradu vo svedomí dnes taký dôležitý.

SPOLOČENSKÁ HRA BOSCO PIX

Ponúkame novú a jedinečnú spoločenskú hru pre celú rodinu o Don Boscovi. Zábavnou formou pomáha lepšie poznávať udalosti zo života Don Bosca. Cena spoločenskej hry je 14 € a môžete si ju zakúpiť v našej predajni ako darček pre svojich známych.

PRAVIDLÁ KAPLNKY

Chceme pripomenúť pre rodiny pravidlá slávenia rodinnej Eucharistie v nedeľu. Napr. deti si nenosia hračky na svätú omšu, ktorými odvádzajú pozornosť, alebo to, že deti vedieme v kaplnke k účasti na liturgii. Tieto pravidlá nájdete tiež na našej webovej stránke.

SALEZIÁNSKY MISIJNÝ KALENDÁR

Dostali sme nový misijný kalendár, ktorý si môžete vziať do rodín. Nájdete ho v zakladačoch vo vestibule a v kaplnke.