34. nedeľa v období cez rok C

20.11.2016 

 LITURGICKÝ KALENDÁR

 

  1. NOVEMBER: Pondelok: Obetovanie Panny Márie. Spomienka.
  2. NOVEMBER: Utorok: sv. Cecília, panna a mučenica. Spomienka.
  3. NOVEMBER: Štvrtok: sv. Ondrej Dung- Lak, kňaz a spoločníci, mučeníci. Spomienka.
  4. NOVEMBER: Piatok: Všetkých zomrelých rodičov saleziánov. Spomienka pre sdb rodinu.
  5. NOVEMBER: Prvá Adventná nedeľa.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na charitu. Minulú nedeľu sa na dobročinnej zbierke sv. Alžbety vyzbieralo 125 €. Pán Boh zaplať.

 

SPEVÁCKY ZBOR MINIMO

Oznamujeme rodičom všetkých malých spevákov, že dnes po svätej omši nácvik detského zboru Minimo nebude. Deti sa stretnú budúcu nedeľu 27.11 2016, kedy začnú s prípravou na Mikuláša a Vianoce. Deti znovu zapojíme do liturgie detskej polnočnej sv. omše. Povzbudzujeme deti, ktoré chcú spievať počas vianočných sviatkov, aby sa zúčastňovali speváckych nácvikov.

UPRATOVANIE

Na budúcu sobotu prosíme o upratovanie rod. Dušana Friča a rod. Martina Friča. Ďakujeme.

KATARÍNSKA ZÁBAVA

         Pozývame všetkých mladých nad 18 rokov na Katarínsku zábavu, ktorá sa uskutoční v našom stredisku v piatok 25.11.2016 o 20:00h. Cena vstupenky v predpredaji je 2,50€ a v deň akcie 3 €. Všetky Kataríny majú vstup zdarma!!!

 FESTIVAL KOŠICKÉ HANUSOVE DNI

         Pozývame na kultúrno-spoločenský festival Hanusove dni, ktorý sa uskutoční v dňoch od 20. – 22. 11 2016 v priestoroch Fugy – kultúrneho centra na Moyzesovej 62. Hlavným rečníkom podujatia je vladyka Cyril Vasiľ, SJ. Vystúpia aj iní zaujímaví rečníci z oblasti ekonomiky, osobného rozvoja, spoločnosti, či politiky. Viac informácií nájdete na stránke www.khd.sk.

DUCHOVNÁ OBNOVA MUŽOV

Srdečne pozývame mužov na duchovnú obnovu, ktorá sa uskutoční v dňoch od 25. – 27. 11 2016. Prihlasovať sa dá zapísaním do zoznamu vzadu vo vestibule strediska. Duchovná obnova sa uskutoční v Brezovke pri Bardejove.

ADVENTNÉ VENCE

Oznamujeme rodinám, že ak sa nám podarí tento týždeň zohnať vetvičky, tak sa budúcu nedeľu po druhej svätej omši budú vyrábať adventné vence. Všetky adventné vence budeme požehnávať po svätej omši.

Simple Calendar

21. júla 2019
23. júla 2019