4. Adventná nedeľa rok A

18.12.2016 

LITURGICKÝ KALENDÁR

 

  1. DECEMBER: Narodenie Pána. Slávnosť. Prikázaný sviatok.

                           Po svätých omšiach vás pozývame na posedenie do našej čajovne.

 

NÁCVIK SPEVÁCKEHO ZBORU MINIMO

Dnes po svätej omši je posledný nácvik detského speváckeho zboru Minimo a budúcu sobotu o 15:30h deti spievajú na rodinnej polnočnej svätej omši.

PRÍPRAVA K SVIATOSTIAM

Dnes po svätej omši je aj príprava na 1. sväté prijímanie.

ŠTEDRÁ VEČERA MAJÁK NÁDEJE

Túto nedeľu máme v našom stredisku štedrú večeru pre rodiny z Majáku Nádeje. Kto by chcel pomôcť, môže ešte dnes poobede doniesť nejaký dobrý koláč. Vďaka.

DUCHOVNÁ OBNOVA RODINY A ASC

V pondelok 19.12 2016 bude duchovná obnova pre rodiny a ASC v našej kaplnke. Začiatok je o 17:30h a budú k dispozícii aj viacerí kňazi.

DUCHOVNÁ OBNOVA MLADÝCH

Vo štvrtok 22.12 2016 bude aj duchovná obnova pre mladých so začiatkom o 18:00h v našej kaplnke. Srdečne pozývame všetkých pripraviť sa na slávenie vianočných sviatkov.

RANNÁ SVÄTÁ OMŠA

V tomto týždni v pondelok a stredu v spolupráci s cirkevnou ZŠ Bernoláková budú pre deti a mládež v našej kaplnke sväté omše so začiatkom o 7:10h. V utorok a štvrtok sa týchto svätých omší zúčastníme aj v školskej kaplnke.

STRETNUTIE PRÍPRAVKÁRI

V stredu o 18:00h budeme mať tiež stretnutie s prípravkármi, na ktoré pozývame všetkých, ktorí sú v animátorskej formácii.

BETLEHÉMSKE SVETLO

V sobotu 24. 12 2016 od 9:00h hodiny je možné si od nás zobrať do vašich domov Betlehemské svetlo.

SPOLOČENSKÁ HRA BOSCO PIX

Máme ešte zopár kusov spoločenskej hry Boscopix. Cena spoločenskej hry je 14 € a môžete si ju zakúpiť v našej predajni.

LITURGIA POČAS VIANOČNÉHO OBDOBIA

Vo vestibule v zakladačoch nájdete aj program slávenia Eucharistie počas vianočného obdobia v našej kaplnke. Môžete si ho zobrať do rodín.

MINIŠTRANTSKÉ KOŠELE

Prosíme ochotné mamičky o pomoc pri praní miništrantských vecí. Kto môže zobrať domov, nech sa zastaví v sakristii a čisté priniesť najneskôr do budúceho piatku. Ďakujeme.