Ples 2016

Saleziánsky ples 2016

Milostivý rok Božieho Milosrdenstva

 

 

Aj tohto roku vás pozývame stráviť radostné chvíle na našom každoročnom plese. Ponúkame vám tieto informácie, aby ste sa vedeli lepšie zorientovať.

 

Miesto plesu

Začíname svätou omšou o 17. 15 hod v kaplnke na Troch hôrkach.

Tohto roku sa ples uskutoční v priestoroch HOTELA CENTRUM, Južná trieda 2/A, Košice.

Vstupenky

Cena lístka pre pracujúcich je 28 €, pre študentov „DOMKÁROV“s platným preukazom na rok 2016 je 15 €. Zakúpiť si ho môžete od 10. 1. 2016 na Troch hôrkach, po svätej omši o 9.30 hod v kníhkupectve. Telefonický kontakt na predaj lístkov – 0907 406 793 – Drahuša Snopková /od 15.00 hod. – 21.00 hod./ Prosím, aby ste platili presnou sumou.

Vstupenky sú zlosovateľné.

Cena lístka zahŕňa prenájom miestnosti, DJ, výrobu vstupeniek, menu (prípitok, predjedlo, hlavné jedlo, 2 dcl vína na osobu, káva, okolo polnoci teplé pulty), slané pochutiny, nealkoholické nápoje, ovocie a možno bude aj koláčik.

K dispozícií bude aj bar, kde sa budete môcť občerstviť. J

 

Všetko je zabezpečené, stačí si doniesť dobrú náladu.   Ďakujeme za pochopenie.

 

Časť lístka dospelého pracujúceho pokrýva náklady lístka mladého študenta. Chceme, aby si náš ples zachoval mládežnícky ráz a aby na ňom bol mladý človek prítomný.

Zároveň, ak by cena plesu mal byť dôvod na vašu neúčasť, dajto to pokojne vedieť saleziánom a nejaký spôsob sa nájde. Alebo ak by ste vedeli o niekom, kto by chcel ísť, ale rodinný rozpočet mu to nedovoľuje, dajte nám to čo najskôr vedieť.

 

Tombola

Tombola sa aj tohto roku uskutoční formou darov. Preto Vás prosíme o ich prinášanie do strediska na Tri hôrky. Budeme vďační, ak ich aj pekne zabalíte, najlepšie do krásnej priesvitnej fólie s mašličkou. Prosíme o zmysluplné darčeky. Také, z ktorých bude mať obdarovaný človek radosť. Vopred ďakujeme za vašu štedrosť.

 

Parkovanie

Určite Vás zaujíma aj možnosť parkovania. Pri hoteli je len 25 parkovacích miest. Takže kto hľadá ten nájde.

 

Príjemnú zábavu praje organizačný tím.