21. Nedeľa v období cez rok

27.08.2017 

 LITURGICKÝ KALENDÁR

 

  1. AUGUST: Pondelok: Svätého Augustína, biskupa a učiteľa Cirkvi. Spomienka.
  2. AUGUST: Utorok: Mučenícka smrť svätého Jána Krstiteľa. Spomienka.
  3. SEPTEMBER: 22. nedeľa v Cezročnom období

                          

PRÍMESTSKÝ TÁBOR

Ďakujeme za modlitby a pomoc všetkým dobrodincom a animátorom. Veríme, že spoločne strávené dni prinesú bohaté duchovné ovocie pre deti aj animátorov.

ANIMÁTORSKÉ SÚSTREDENIE

V pondelok a utorok 28. 8. – 29.8. 2017 je v našom stredisku animátorské sústredenie. Animátori stretiek budú počas pondelka a utorka pripravovať stretká na nasledujúci šk. rok. V utorok o 11:30 sú k nim pozvaní aj ostatní animátori krúžkov, vyslúžili animátori, dobrovoľníci a prípravkári, aby sme im mohli predstaviť čo nás čaká v nasledujúcom školskom roku a aké sú naše priority.

BODKA ZA PRÁZDNINAMI

V Utorok 29. 8 2017 odchádzame s chlapcami od ukončeného 7.ročníka vyššie na poslednú prázdninovú akciu, ktorá sa uskutoční v Levoči na Mariánskej hore. Akcia končí vo štvrtok 31. 8 2017. Kto má záujem nech sa prihlási cez facebook, alebo osobne u don Bohuša. Prosíme o modlitby za dobrý priebeh a šťastný návrat domov. Vďaka.

DUCHOVNÉ CVIČENIA PRE VYSOKOŠKOLÁKOV

Duchovné cvičenia pre vysokoškolákov sa uskutočnia v dvoch turnusoch začiatkom septembra. Možnosť prihlásenia je ešte na 1. turnus /3.- 7. septembra/ cez Facebookovú stránku.

CENTRUM VOĽNÉHO ČASU

Dávame do pozornosti ponuky stretiek a krúžkov na nový školský rok. Ponukový list a prihlášku si môžete zobrať vzadu zo zakladača alebo ju nájdete v nasledujúcich dňoch na našej webovej alebo facebookovej stránke. V prípade záujmu sa prihláste do 15.9.

BLAHOREČENIE TÍTUSA ZEMANA PRE DOSPELÝCH

Je tu ponuka Humenského strediska zúčastniť sa na sv. omši blahorečenia 30.9., keďže majú ešte 20 miest. Autobus odchádza z Košíc v sobotu okolo 1 hod. v noci. Predpokladaný odchod z Bratislavy  je okolo 16 tej hodiny. Poplatok na osobu je 30€ /ak budú 4 členovia rodiny, tak len 25€na osobu/. Hlásiť sa treba do budúceho piatku u don Peťa Veselského na tel. čísle 0910 908 156.

UPRATOVANIE

Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli pri upratovaní kaplnky počas prázdnin a prosíme ešte o upratovanie v prázdninovom režime na budúcu sobotu 2.9. Prosím nahláste sa u don Bohuša. Vďaka.

 

Simple Calendar

21. júla 2019
23. júla 2019