3. nedeľa v období cez rok A

22.01.2017 

LITURGICKÝ KALENDÁR

 

  1. JANUÁR: Utorok: sv František Saleský, biskup a učiteľ Cirkvi. Sviatok pre SDB

rodinu.

  1. JANUÁR: Streda: Obrátenie sv. Pavla, apoštola. Sviatok
  2. JANUÁR: Štvrtok: sv. Timotej a Títus, biskupi. Spomienka.
  3. JANUÁR: Sobota: sv. Tomáš Akvinský, kňaz a učiteľ Cirkvi. Spomienka.
  4. JANUÁR: Štvrtá nedeľa v období cez rok. Slávnosť Don Bosca pre sdb rodinu.

Z dôvodu osláv nášho zakladateľa sme pozvali aj nášho spolubrata Pavla Pipku z Michaloviec ako kazateľa na túto slávnosť. Dnes je vyhlásená zbierka na pomoc kresťanom po zemetrasení v Taliansku.

 

DEVIATNIK K DON BOSCOVI

         Dnešným dňom sa začíname aj modliť deviatnik k don Boscovi. Vy sa k nám môžete pripojiť v tejto modlitbe, ktorú nájdete aj na našej webovej stránke.

DUCHOVNÁ OBNOVA PRE MLADÝCH

Tento týždeň v stredu 25.1 2017 pozývame mladých na duchovnú obnovu, ktorá začne o 18:00h v našej kaplnke.

PLES

         Dnes je možné si kúpiť lístky v našej predajni Don Bosco na tohtoročný Saleziánsky ples. Uskutoční sa 11. februára 2017 v Hoteli Centrum. Cena lístka je 29€, pre členov Domky s platnou známkou na rok 2017 je to 16€. Kto by chcel prispieť hodnotnými a peknými vecami do tomboly, môže ich priniesť do nášho strediska. V tomto roku by sme sa chceli zamerať na veci praktické pre život. Ďakujeme.

UPRATOVANIE

Na budúcu sobotu 28.1 2017 prosíme o upratovanie rod. Haluškovú a rod. Čurovú. O dva týždne prosíme rodiny Tomčíkovú a Homolovú. Ďakujeme.

DON BOSCO SHOW

Pozývame všetkých priateľov don Boscovho diela v Košiciach na oslavy sviatku dona Bosca v podobe jedinečnej súťažno-zábavnej šou s názvom BoscoPix LIVE!. Podujatie, v rámci ktorého si bude môcť zasúťažiť každý, sa bude konať 29. januára o 16:00h v divadelnej sále na Jedlíkovej. Upozorňujeme na zmenu sály, ktorá nastala oproti minulému roku!

KORČUĽOVANIE

         Pozývame dnes od 14:00h do 17:30h na korčuľovanie všetky deti spolu so svojimi rodičmi.