Saleziánsky ples 2017 – Sme jedna rodina!

Aj tento rok vás pozývame stráviť radostné chvíle na našom každoročnom plese. Ponúkame vám tieto informácie, aby ste sa vedeli lepšie zorientovať.

Miesto a čas plesu

Začíname svätou omšou v sobotu, 11.2. o 17:30 hod v kaplnke na Troch hôrkach.

Tento rok sa ples uskutoční v priestoroch HOTELA CENTRUM, Južná trieda  2/A, Košice.

Vstupenky

Cena lístka pre pracujúcich je 29 €, pre študentov „DOMKÁROV“s platným preukazom na rok 2017 je 16 €. Zakúpiť si ho môžete   na Troch hôrkach, po svätej omši o 9.30 hod v kníhkupectve. Telefonický kontakt na predaj lístkov – 0907 406 793 – Drahuša Snopková /od 15.00 hod. – 21.00 hod./ Prosím, aby ste platili presnou sumou.

Vstupenky sú zlosovateľné.

Cena lístka zahŕňa:

Prenájom miestnosti, DJ, výrobu vstupeniek,  menu (prípitok, predjedlo, hlavné jedlo, 2 dcl vína na osobu, káva, okolo polnoci teplé pulty), slané pochutiny, nealkoholické  nápoje, ovocie a možno bude aj koláčik.

K dispozícií bude aj bar, kde sa budete môcť občerstviť. :)

Všetko je zabezpečené, stačí si doniesť dobrú náladu. Ďakujeme za pochopenie.

Časť lístka dospelého pracujúceho pokrýva náklady lístka mladého študenta. Chceme, aby si náš ples zachoval mládežnícky ráz a aby na ňom bol mladý človek prítomný.

Zároveň, ak by cena plesu mal byť dôvod na vašu neúčasť, dajto to pokojne vedieť saleziánom a nejaký spôsob sa nájde. Alebo ak by ste vedeli o niekom, kto by chcel ísť, ale rodinný rozpočet mu to nedovoľuje, dajte nám to čo najskôr vedieť.

Tombola

Tombola sa aj tohto roku uskutoční formou darov. Preto Vás prosíme o ich prinášanie  do strediska na Tri hôrky. Budeme vďační, ak ich aj pekne zabalíte, najlepšie do krásnej priesvitnej fólie s mašličkou. Prosíme o praktické darčeky. Také, z ktorých bude mať obdarovaný človek radosť. Vopred ďakujeme za vašu štedrosť.

Parkovanie

Určite Vás zaujíma aj možnosť parkovania. Pri hoteli je len 25 parkovacích miest.

Príjemnú zábavu praje organizačný tím.

Simple Calendar

21. februára 2019
22. februára 2019
24. februára 2019
26. februára 2019
27. februára 2019