Mucha na scéne no. 5

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, či to, čo robíte, je naozaj to, čo v živote chcete? A ak ste aj zistili, že nie, mali ste pocit, že je už neskoro to zmeniť? Aj to bola jedna z tém, ktorých sa naši moderátori a hostia dotkli na piatom vydaní multižánrového večera s názvom Mucha na scéne.

Anežka Karľa a Ivan Humeník boli hosťami novej moderátorskej dvojice Dávida a Radka. Obaja vyštudovaní právnici, ktorí našli to, čo ich baví a napĺňa. Anežka sa v programe Teach For Slovakia vybrala trošku iným smerom, no ako sama povedala, skúsenosti zo školy mohla využiť vo všetkých oblastiach života. Ivo ostal verný právu, v ktorom objavil krásu tohto povolania. Obaja pozvaní majú mnoho zážitkov a skúseností od saleziánov, ktoré hodnotia ako veľmi pozitívne aj v kariérnom živote. Z ich príbehu je vidieť ako sa človek, ktorý spojí svoj talent s nadšením, dokáže stať inšpiratívnou osobnosťou nielen pre mladých ľudí.

Téma večera mohla osloviť všetkých tých, ktorí sa v živote hľadajú, pre tých, ktorí skončili vysokú školu alebo rozmýšľajú na akú školu ísť. Na záver nás povzbudili myšlienkou robiť veci, ktoré nás bavia a robiť ich kvalitne. A rozhodne kvalitou hudbou nás na husliach a gitare doprevádzal Patrik Takáč.   

 

:: Fotogaléria ::

Simple Calendar

21. júla 2019
23. júla 2019