Zápis so DFS Kalvarček

Pozývame dievčatá a chlapcov  vo veku od 4 do 11 rokov na zápis do detského saleziánskeho krúžku ľudového tanca,  ktorý sa bude konať v deň 12.9.2018 -streda v čase od 15.30 do 17.00 hod. v Saleziánskom stredisku , Tri Hôrky, Košice v hudobnej miestnosti na poschodí.

Ako bude zápis prebiehať?

Dieťa samostatne prezentuje:

  • spev ľudovej piesne
  • zopakovanie krátkeho rytmického cvičenia – tlieskaním
  • zopakovanie jednoduchých krokov po tanečnom pedagógovi

Do miestnosti  deti vchádzajú samostatne a  bez rodiča. (Schopnosť dieťaťa ukázať  niečo samostatne je súčasťou konkurzu.).

Pozývame všetky deti, ktoré majú chuť tancovať a byť súčasťou veselého kolektívu. ☺

Všetky potrebné informácie získate :  Milka  emilia203@gmail.com

Rodičia tých detí, ktoré krúžok už navštevovali a majú chuť pokračovať prosíme, aby prinesli vypísanú prihlášku do kancelárie CVČ Valdocco, najneskôr do 13.9.2018 (štvrtok). Prihláška sa bude dať stiahnuť na web stránke 3Horky, FB Saleziáni Tri hôrky, alebo priamo v stredisku v zakladačoch na chodbe. POZOR, aj tento rok je prihláška do krúžku trochu odlišná od bežnej- je potrebné sa uistiť, že je označená „ Prihláška- Kalvarček“.

Úvodné rodičovské stretnutie bude v STREDU  19.9.2018 o 16:15 v čajovni strediska. Deti v tom čase budú už v telocvični na svojom úvodnom stretnutí. Stačí im dať nejaké prezúvky do telocvične a priniesť ich o 16:00 priamo do telocvične.

Tešíme sa na Vás všetkých. ☺

 

:: Prihláška do Detského folklórneho krúžku Kalvarček ::