7. nedeľa rok A

Lit. kalendár

22. FEBRUÁRA: Utorok Katedra sv. Petra, apoštola. Sviatok

23. FEBRUÁRA: Streda Sv. Polykarpa, biskupa a mučeníka. Spomienka

27. FEBRUÁRA: Ôsma nedeľa v Cezročnom období.

Rodinný karneval

Po sv. omši bude rodinný karneval. V telocvični. Musíme mať v telocvični prezuvky. Po sv. omši budú k dispozícii klubovne na prípravu masiek. Vchod je bočnou chodbou.

DO

Mladých pozývame na duchovnú obnovu v utorok 22.2.2011 o 17.30 na Kalvárii.

DC

Prosíme o modlitby za duchovné cvičenia mladých, ktoré sa budú konať v tomto týždni od štvrtka do nedele. Ďakujeme.

2%

Chceme Vás poprosiť o pomoc aj pri ich šírení tlačív na 2% medzi kolegov a firmy, ktoré poznáte. Je to pre nás značná pomoc. Tlačivá sa dajú stiahnuť aj z našej stránky www.3horky.sk. Vďaka.

12 HODINOVKA

Dňa 12.3.2011 sa uskutoční 12-hodinový maratón vo futbale. Môže sa zapísať každý, muži, chalani, rodičia s deťmi, manželia, dokonca i dievčatá. Treba si vytvoriť tím aspoň 4 ľudia (max.6) a nájsť si v sobotu čas. Nech sa zapíšu v príslušnom časovom rozmedzí, ktorý im vyhovuje (rodiny s deťmi a manželia majú prioritne čas po obede). Cena na osobu je 50 centov. Po odohratí zápasu si môžu posedieť v čajovni alebo zahrať sa v herni. Potrebné je si doniesť prezuvky do haly – halovky. Papier, na ktorý sa môžete zapísať je na nástenke pri vchode.

Sv. omša

Vnímame, že naše nedeľné sv. omše sú preplnené. Tešíme sa tomu. Vnímame, že je na tomto sídlisku túžba stretať sa s Kristom v eucharistii. Premýšľame  o tom, že by sme v našom stredisku v najbližších mesiacoch pridali ešte jednu nedeľnú sv. omšu ráno. Radi by sme počuli aj váš názor. Chceme vyjsť v ústrety hlavne rodinám s deťmi, aby nemuseli stáť vzadu a aby deti mohli vnímať eucharistiu z blízka. Radi by sme potom tieto sv. omše ladili  detsko – rodinne.


Simple Calendar