Oznamy 5 nedeľa cez rok


Lit. kalendár:

8. februára Utorok. Sv. Jozefíny Bakhity, panny.

10. februára: Štvrtok . Sv. Školastiky, panny. Spomienka.

11. februára: Piatok. Preblahoslavenej Panny Márie Lurdskej

13. februára: 6. nedeľa v Cezročnom období.

DC

Ďakujeme za vaše modlitby za mladých, ktorí boli na duchovných svičeniach v tomto týždni.

Národný týždeň manželstva

Na Slovensku bude prvýkrát Národný týždeň manželstva v čase od 7. do 14.2. Cieľom Národného týždňa manželstva je informovať o výhodách a prínosoch manželského zväzku, povzbudiť ľudí k jeho založeniu a budovaniu. V našom stredisku sa k tomuto podujatiu tiež chceme pripojiť. Po sv. omši bude možné na veľký plagát vpísať do srdca vaše krstné mená, dátum sobáša a počet vašich ratolestí. Tento plagát bude počas týždňa visieť na plote vedľa telocvične.

V nedeľu 13.2. počas sv. omše budeme udeľovať požehnanie mamičkám pred pôrodom. Ak o nejakých viete, dajte im vedieť. Adorácia, ktorá býva vo štvrtok po sv. omši bude tiež zameraná na vyprosenie milostí pre vaše rodiny.

 

Rodinný karneval

V nedeľu 20.2.2011 bude po sv. omši rodinný karneval. Začne po sv. omši v telocvični a bude trvať do 12.15. Musíme mať v telocvični prezuvky. Pripomíname, že karneval je rodinný – v maskách musí prísť celá rodina. Po sv. omši budú k dispozícii klubovne na prípravu masiek.

Polročné hodnotenie

Už teraz vás chceme upozorniť, že v tomto týždni bude stredisko zavreté. Budú tu len sv. omše ako zvyčajne, ale celá činnosť bude na ten týždeň pozastavená. Sme s bratmi odcestovaní na polročnom hodnotení života a činnosti komunity. Piatková mládežnícka sv. omša bude.

2%

Po sv. omši pri východe si môžete vziať tlačivá na 2%. Chceme Vás poprosiť o pomoc aj pri ich šírení medzi kolegov a firmy, ktoré poznáte. Je to pre nás značná pomoc. Vďaka.

GKM – deň otvorených dverí

Gymnázium sv. košických mučeníkov vás pozýva na deň otvorených dverí 10.2.2011 počas celého dňa so vstupmi o 14.30 a o 15.30. Divadelné predstavenie bude o 15.00.

Upratovanie

Ešte sú voľné termíny na upratovanie. Na rýchle zvládnutie upratania je dobré, aby tam boli zapísaní aspoň traja. Upratovanie sa začína po 17. 00 hod.

Simple Calendar