Piatok trinásteho budete mať nešťastie

piatok13

piatok13Piatok trinásteho budete mať nešťastie, cez cestu Vám prebehne čierna mačka a o tomto dni kolujú aj iné blbosti. No práve trinásteho sa začala naša nocovačka.

Privítal nás malý špunt Tánička. Pre tých čo nevedia: Tánička je také malé dievčatko s pomerne dosť veľkými očami. Mala dokonca aj sestru Karolínku. Pri Táničke sme sa striedali stále po desiatich minútach. Ja som sa bála že začne plakať a ja jej nebudem vedieť vysvetliť, že dávať najavo svoje problémy sa dá aj tak, že človeku neroztrhne ušný bubienok. Ale bol tu aj niekto iný kto potreboval BABY SITTING. Bola to Karolínka. Medzitým nám ich mamka prednášala o mamách a ženách. O čom konkrétnejšie Vám nebudem hovoriť z dvoch dôvodov: Po 1.Zo stretka sa nevynáša a po 2.ešte som v sebe neobjavila talent delenia sa. Ale zo skúsenosti viem: Bola stvorená zvedavosť, bolo vidno, že sa do vecí vyzná a to hlavné- uvedomili sme si, že matka je nenahraditeľný činiteľ v živote každého z nás a že aj my sme k tomu povolané.

piatok13

Po skončení prednášky nasledovala svätá omša a po nej večera. Taktiež sme si nezabudli dať pred spaním zmrzlinu. No pred spaním ako pred spaním. V pláne bolo pozeranie filmu, ale akosi to nevyšlo. Kecali sme až do 01:00  a potom nám Anička a Aďka vysvetlili že náš život je ako prskavka: Nemyslím to že prskavka raz zhasne, ale fakt že keď prskavku zapálite rozdáva svetlo všade navôkol seba. Potom naše debaty pokračovali až do 02:30. No a potom sme našu nocovačku zakončili hlbokým odfukovaním a plávaním v mori snov.

Simple Calendar

21. júla 2019
23. júla 2019