Oznamy 6.veľkonočná nedeľa C

 

5.5.2013

 

 

LIT. KALENDÁR

  • 6. MÁJA: Pondelok. Sv. Dominik Sávio
  • 9. MÁJA: Štvrtok. Nanebovstúpenie Pána. Slávnosť. Je to prikázaný sviatok. U nás bude sv. omša ako zvyčajne o 17.15.

  • 10.MÁJA: Piatok: Začiatok novény k Duchu Svätému.
  • 11. MÁJA: Sobota: Bl. Sáry Salkaháziovej, panny a mučenice. Ľubovoľná spomienka.
  • 12. MÁJA: 7. veľkonočná nedeľa. Bude zbierka na katolícke masmédiá. Pán Boh zaplať.

 

ZBIERKY

Priebeh zbierky na splácanie dlhu si môžete detailne pozrieť na vchodových dverách do strediska. Tento mesiac sme sa dostali za polovicu. Veľká vďaka za vašu štedrosť!

UPRATOVANIE

V sobotu poprosíme o upratovanie p. Smatanovú, p. Fiasovú a rod. Kováčovú. Vďaka.

LETNÉ PODUJATIA

Vzadu vo vestibule nájdete informácie o všetkých letných podujatiach tohto strediska, aby ste sa vedeli v rodinách zariadiť s časom. Zároveň tam nájdete aj prihlášky.

RODINNÝ TÁBOR

            Prvý krát v stredisku organizujeme aj rodinný tábor. Podrobné informácie nájdete vzadu medzi prihláškami na ostatné podujatia.

OPEKAČKA RODÍN

V sobotu 11.5. o 10.00 vás srdečne pozývame na sobotné doobedie rodín spojené s opekačkou. Bude to príležitosť sa stretnúť aj mimo sv. omše a osláviť sviatky saleziánskych svätcov: sv. Dominika Sávia a zakladateľky saleziánok Márie Dominiky Mazzarelovej. Treba si priniesť niečo na opekanie. K dispozícii bude otvorené stredisko. V prípade zlého počasia si doneste prezúvky a budeme v telocvični.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

26.5. budeme v našej kaplnke sláviť odpust. Už tradične je tu poobede Deň otvorených dverí – Summer day. Ak by ste vedeli o niekom, kto má kone, alebo inú zaujímavú atrakciu pre deti, a bol by ochotný nám ňou na tri hodiny poslúžiť, dajte nám vedieť. Vďaka.

PROVINCIÁLNA KAPITULA

Od dnes do piatku budeme mať saleziáni druhú časť provinciálnej kapituly. Je to zhromaždenie zvolených spolupratov, kde sa bratia modlia, premýšľajú a rozhodujú ako ďalej pokračovať v živote a práci. Prosíme vás o modlitbu.

Odpovedať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyplňte zvýraznené políčka *

Môžete použiť HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>