27. nedeľa v období cez rok C

02.10.2016 

 LITURGICKÝ KALENDÁR

 

  1. OKTÓBER: Utorok: sv. František Assiský. Spomienka.
  2. OKTÓBER: Piatok: Ružencová Panna Mária. Spomienka.
  3. OKTÓBER: Dvadsiata ôsma nedeľa v období cez rok

V nastávajúcom týždni je prvý štvrtok v mesiaci, preto máme vystavenú Najsvätejšiu Sviatosť na poklonu do 21:00h. Pozývame všetkých, no najmä mladých na čas strávený pred Eucharistiou.

 

DIVADELNÉ PREDSTAVENIE NÁDENNÍK

Pozývame všetkých na Dernieru divadelného predstavenia NÁDENNÍK, ktoré sa uskutoční 23.októbra 2016 o 17:30h v SOU automobilovom. Lístky sa dajú zakúpiť na ticket portáli a cena lístka je 1€.

 JESENNÁ BRIGÁDA

Dávame do pozornosti jesennú brigádu, ktorá sa uskutoční 15. októbra 2016. Pozývame chlapov a ženy na pomoc pri jesenných prácach okolo domu, ale aj vo vnútri nášho strediska. Začiatok je o 8:30h.

PRIVÍTANIE POKRSTENÝCH DETÍ

         Na budúcu nedeľu 9.10. 2016 pozývame na svätú omšu o 9:30h rodiny, ktoré v poslednej dobe prijali dar nového života a už pokrstili svoje dieťatko. Chceme totiž týchto nových členov Cirkvi prijať aj do nášho spoločenstva spoločnou modlitbou a požehnaním. Zároveň spolu s nimi oficiálne privítame aj nových členov našich komunít.

MUCHA NA SCÉNE

Dávame do pozornosti pre stredoškolákov a vysokoškolákov ďalšie vydanie multižánrového večera s názvom „Mucha na scene“, ktoré sa uskutoční v nedeľu 9. 10. 2016 o 19:00h. Naše pozvanie prijali zaujímaví hostia a preto pozývame aj vás na príjemne strávený večer.

UPRATOVANIE

Na budúcu sobotu prosíme o upratovanie rodiny Snopku Jána a Vladimíra a rodinu Adamčíkovú. Ďakujeme.

DETSKÝ ZBOR MINIMO

Oznamujeme, že prvý nácvik detského speváckeho zboru Minimo v tomto školskom roku bude už budúcu nedeľu 9.10 2016 po svätej omši, ktorá začína o 9:30h. Sú pozvané všetky deti, ktoré majú túžbu spievať. Teší sa na vás celý Minimo tím.