9. nedeľa C

 

29.5.2016 

 

LIT. KALENDÁR 

1.JÚN: Streda: sv. Justín, mučeník. Spomienka

3.JÚN: Piatok: Najsvätejšieho Srdca Ježišovho. Slávnosť

4.JÚN: Sobota: Nepoškvrneného Srdca Panny Márie. Spomienka

5.JÚN: Desiata nedeľa v období cez rok

Keďže v tomto týždni je prvý štvrtok v mesiaci, bude vyložená Sviatosť Oltárna na verejnú poklonu do 21 00h. V piatok na sviatok Najsvätejšieho Srdca Ježišovho po svätej omši bude odprosujúca pobožnosť.

 

 

OSLAVY PM POMOCNICE A SUMMER DAY

         Chceme sa poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili do osláv sviatku PM Pomocnice a prípravy Summer Day. Taktiež ďakujeme všetkým dobrodincom, rodičom animátorov a všetkým, ktorí podporujú naše dielo. Zahŕňame vás všetkých do našich modlitieb.

 

MULTIŽÁNROVÝ VEČER

Dnes večer pozývame všetkých stredoškolákov, vysokoškolákov a starších na multižánrový večer. Začíname o 19 00h.

 

STRETNUTIE ANIMÁTOROV

         V stredu pozývame všetkých animátorov a prípravkárov na animátorskú stredu, ktorej program začína sv. omšou o 17 15h.

 

FESTIVAL LUMEN

V piatok odchádzame spolu s mladými na hudobný festival Lumen, ktorý sa uskutoční v Trnave. Prosíme vás o modlitbu za pokojný priebeh tohto festival a mladých, ktorí sa ho zúčastnia.

 

DIVADELNÉ PREDSTAVENIE

Teatro Colorato Bratislava srdečne pozýva na divadelnú hru Karola Wojtyłu „Lúče otcovstva“ (poetické zamyslenie o otcovstve). Predstavenie začína v sobotu 4. júna 2016 o 19:15 v Pastoračnom centre farnosti Sv. rodiny (Furča). Vstupenky sa budú dať zakúpiť pred predstavením alebo rezervovať na teatro.colorato@gmail.com

 

LETNÉ TÁBORY

Dievčenský tábor je už obsadený, prípadných záujemcov zapisujeme už len pod čiaru. Na chlapčenský tábor máme voľných posledných dvadsať miest. Na prímestský tábor pre deti od skončeného tretieho ročníka nájdete prihlášky vo vestibule, alebo na webovej stránke.

 

UPRATOVANIE

Na budúcu sobotu prosíme o upratovanie priestorov rod. Kaňuchovú a rod. Tomaštíkovú. Vopred ďakujeme.