29. Nedeľa v období cez rok

22.10.2017 

LITURGICKÝ KALENDÁR

 

  1. OKTÓBER: Utorok: bl. Alojz Guanella, kňaz. Spomienka pre sdb rodinu.
  2. OKTÓBER: Sobota: sv. Šimon a Júda, apoštoli. Sviatok.
  3. OKTÓBER: 30. Nedeľa v období cez rok

                           Dnes, keďže je aj misijná nedeľa je zbierka na misie. Ďakujeme. Zároveň vás prosíme o modlitby za naše komunity, ktoré si zajtra vykonajú duchovnú obnovu.

 

DUCHOVNÁ OBNOVA RODÍN A ASC

V tomto týždni v stredu majú duchovnú obnovu rodiny a spolupracovníci. Začíname o 18. hodine v našej kaplnke. Pozývame všetkých.

DUCHOVNÉ CVIČENIA PRE MLADÝCH

Budúci piatok 27. 10 2017 začínajú duchovné cvičenia pre mladých z nášho strediska. Prosíme vás o vašu modlitbovú podporu aj pre mladých. Vďaka.

UPRATOVANIE

         Na budúcu sobotu upratujú rodiny Micheľová a Dečová. O dva týždne to budú rodiny Kaňuchová a Smoleňová. Ďakujeme vopred za pomoc.

ZMENA ČASU

Upozorňujeme všetkých, že v noci zo soboty 28.10 na nedeľu 29.10 2017 sa mení čas. O 3:00 hodine letného času posúvame hodiny na 2:00 hodinu stredoeurópskeho času.

AKCIA „ZAPÁĽME SVETLO“

Pre záujemcov dávame do pozornosti akciu s názvom „Zapáľme svetlo obetiam potratov“. Ide o modlitbovú vigíliu, ktorá sa bude konať 6. novembra od 8:00h. pred nemocnicou L. Pasteura na Terase. Koordinátorom akcie je Dušan Škurla. Kto by mal záujem môže sa zapojiť do tejto akcie.

JESENNÝ VÝLET

V utorok 31.10 2017 počas jesenných prázdnin organizujeme už tradičný výlet do prírody. Výletu sa môžu zúčastniť mladí od 8. ročníka ZŠ a starší stredoškoláci. Je potrebné sa nahlásiť u don Laca osobne najneskôr do 27. októbra alebo cez prihlasovací formulár na našej webovej stránke. Potrebné informácie sa záujemcovia včas dozvedia.

Simple Calendar