Orkutyovskí mixáci na výlete

BOLA ŠAĽKA

Začali sme pri mikrofónoch, skončili pri stroganove. Medzi tým trošku hra s číslami, bojovníci na strome a strašne veľa hranoliek. No čo vám poviem, skrátka bola šaľka.

Ale pekne poporiadku. Celé sa to odštartovalo v piatok premiérou nového mixáckeho zboru svätej Cecílie. V čajovni sme mali pre návštevníkov pripravenú zábavnú hru bingo a tí športovo zdatní si zahrali aj florbal.

V sobotu sme sa presunuli na Opatku, rozkúrili v peciach, vytiahli spoločenské hry a zábava sa mohla začať. Po chutnom obede sme sa vybrali na prechádzku, chalani si vyskúšali lozenie po strome, a aby to malo aj trochu hĺbky, večer sme strávili pri diskusii na tému archetyp muža a ženy dnešnej doby.

V nedeľu sme si po svätej omši trochu zašprintovali. Nie preto, že by sme sa tak tešili, že už je koniec, ale preto, že nás prekvapil dážď. Ale ani takáto zmena počasia nepokazila našu veselú náladu. Pri varení obedu sme si spoločne otestovali naše kuchárske schopnosti a po dobrom jedle sme odchádzali domov oddýchnutí a naplnení spokojnosťou z pekne stráveného víkendu.

Martina Šaľka Slaninková

[Not a valid template]

20131123_144740

Simple Calendar