28. Nedeľa v období cez rok

15.10.2017 

LITURGICKÝ KALENDÁR

 

  1. OKTÓBER: Utorok: sv. Ignác Antiochijský, biskup a mučeník. Spomienka.
  2. OKTÓBER: Streda: sv. Lukáš, evanjelista. Sviatok.
  3. OKTÓBER: 29. Nedeľa v období cez rok

                           Dnes je zbierka 3×3. Vďaka za vašu podporu.

 

DETSKÝ ZBOR MINIMO

Oznamujeme rodičom, že dnes nebude nácvik detského speváckeho zboru MINIMO.

JESENNÁ BRIGÁDA

Ďakujem všetkým, ktorí sa včera zúčastnili jesennej brigády v našom stredisku. Urobilo sa veľa užitočnej práce okolo domu. Nech Dobrý Pán odmení všetku vašu námahu.

UPRATOVANIE

         Na budúcu sobotu upratujú rodiny Martina a Dušana Friča. O dva týždne to budú rodiny Micheľová a Dečová. Ďakujeme vopred za pomoc.

MILIÓN DETÍ SA MODLÍ RUŽENEC

Pápežská nadácia ACN Slovensko prináša iniciatívu Milión detí sa modlí ruženec. V stredu 18. 10. 2017 o 9:00h sa mnoho detí zjednotí v modlitbe ruženca za mier vo svete. Pozývame kto sa môže v tento deň modliť túto modlitbu aj s deťmi, nech sa pripojí k tomuto úmyslu.

PERIODIKÁ

V zakladačoch nájdete nové číslo Katolíckych novín, ktoré sa venujú Fatimskému posolstvu a prinášajú tiež rozhovor s hlavným predstaveným saleziánov. Prišlo tiež nové číslo Don Bosco expres, ktoré vydávajú saleziánsky odchovanci. Taktiež máme nové číslo z edície „Viera do vrecka“.

PREDAJ KNÍH

Dávame vám do pozornosti predaj kníh po nedeľných sv. omšiach. Chceme poďakovať Terezke Švecovej, ktorá nám doteraz takto pekne slúžila spolu s Jarkou Kozakovou, ktorá bude pokračovať v tejto službe šírenia dobrej literatúry.

 

 

Simple Calendar