Oslava 10. výročia saleziánskeho strediska na Troch hôrkach

Pre mnohých sa to zdá neuveriteľné, ale je to pravda. Pred desiatimi rokmi dňa 21. februára sa po prvýkrát pre verejnosť otvorili dvere saleziánskeho strediska na Troch hôrkach. Odvtedy prešlo mnoho dní, počas ktorých sa uskutočnilo nespočetné množstvo výletov, táborov, stretnutí s animátormi, deťmi a mladými, plesov, zábav, školení, besied, … Cez brány oratka prešli tisícky ľudí od najmenších v detských kočíkov až po najstarších. Počas tohto obdobia dokonca prišiel aj sám don Bosco (teda jeho pozostatky v urne).

Dalo by sa spomínať mnoho a mnoho ďalšieho. Každý človek by vedel snáď rozprávať nejeden večer. V krátkom videu sme sa spýtali aspoň niektorých, čo im stredisko za 10 rokov dalo, čo pekné s ním zažili a čo by mu do ďalších desiatich rokov popriali. Videá môžete sledovať na našom novom youtube kanáli alebo na konci tohto príspevku.

Zároveň Vás pozývame 24.2.2019 o 9:30 na slávnostnú sv. omšu pri príležitosti otvorenia saleziánskeho strediska na Troch hôrkach v Košiciach. Pre každého je pripravená malá pozornosť. Príďte spolu s nami osláviť a poďakovať za uplynutých desať rokov.

 

Simple Calendar