Silvestrovský futbalový turnaj

Chlapci v ôsmich tímoch zaplnili telocvičňu už zrána a spoločnou modlitbou sa naštartovali ku skvelým športovým výkonom. Tímy sa losovaním rozdelili do dvoch skupín. Odohralo sa množstvo zápasov, ktoré končili výhrami aj remízami. Rýchla rota Chipa a Dejla sa prebojovala na prvé miesto v skupine A. V skupine B najviac bodov svojimi výhrami získali BŽMK.

Hráči nabrali nové sily počas obeda a vrátili sa na ihrisko, kde hrali o umiestnenie štyri zoskupenia. Nasledovalo semifinále, kde sa stali víťazmi rovnaké tímy ako v skupinách. O 7. miesto sa proti sebe postavili Underdogs a Celá trieda štvorka, o 5. miesto Mans not hot a Dynamo Plzeň.

Čas pokročil a zápasy sa hrali stále o vyššie priečky. O 3. miesto si zahrali tímy Rýchla rota Chipa a Dejla a BŽMK. Posledný zápas dňa bolo dlho očakávané finále medzi Sakaľ Team a Malé koníky.

Do konečnej výsledkovej listiny sa zoradili nasledovne:

  1. Sakaľ Team
  2. Malé koníky
  3. BŽMK
  4.  Rýchla rota Chipa a Dejla
  5. Dynamo Plzeň
  6. Mans not hot
  7. Celá štvroka trieda
  8. Underdogs

Pri vypätí svojich síl chlapci utŕžili aj zopár zranení kolien takže svojich spoluhráčov povzbudzovali zvyšok dňa z lavičky. Ale aj napriek tomu si všetci pochvaľovali skvelú atmosféru, z chodieb aj šatní sa často ozýval smiech.

Turnaj sme zakončili odmenením všetkých zapojených tímov a tým, čím sme deň aj začali: modlitbou.

 

:: Fotogaléria ::